Nechte si prodloužit vlasy levně

Od nynějška si můžete na naší pobočce v Brně nechat prodloužit a zahustit vlasy oblíbenou metodou clip in, tape in, micro ring, nebo si lze na místě nechat aplikovat clip culík.

Zcela zdarma nabízíme předchozí konzultace ohledně výběru odstínu a nejvhodnější metody konkrétně pro Vás (s ohledem na Vaše požadavky a preference).

Nabízíme rychlé prodloužení, zahuštění a promelírování vlasů s možností základního stylingu a bezplatné poradenství o následné péči.

Vlasy chemicky neupravujeme.

Jste-li nováčkem v oblasti prodlužování vlasů, doporučujeme alespoň při první aplikaci využít těchto nabízených služeb - lépe se pak budete orientovat v aplikaci, péči o vlasy i možnostech tepelných a chemických úprav. Budou Vám sděleny nejdůležitější informace, kterými je dobré se řídít, aby Vám vlasy dlouho vydržely krásné a zdravé a zároveň si budete některé metody schopna zcela sama přidělat tak, aby byl výsledek co nejpřirozenější.

Při prodlužování pracujeme výhradně s vlasy, které nabízíme na našem eshopu - jde o 100% lidské REMY vlasy evropského typu.

Prodlužování vlasů lze provádět, pakliže mají Vaše vlastní vlasy 5 cm a více.

Výše zmíněné služby provádíme po předchozí dohodě na adrese Sibiřská 55, Brno. Zde si můžete zakoupit i veškeré příslušenství k vlasům a doporučenou profesionální kosmetiku.

Před samotným prodlužováním je také nutná konzultace o tom, jakou kosmetiku lze před aplikací na Vaše vlastní vlasy použít a jak je upravit.

Platby produktů i služeb je možné provádět pouze hotově, ne kartou!

Ceník služeb:

  • Aplikace clip in vlasů + poradenství o následné péči = 500Kč (každá další aplikace 250Kč)
  • Aplikace clip in culíku + poradenství o následné péči = 300Kč (každá další aplikace 150Kč)
  • Aplikace tape vlasů (40 pramenů) + poradenství o následné péči = 1500Kč (každá další aplikace 1000Kč)
  • Aplikace micro ring + poradenství o následné péči = 25Kč/pramen (každá další aplikace 20Kč/pramen)
Výše uvedené ceny jsou pouze za práci (službu), nejsou v nich započítané částky za prodloužené vlasy, protože ty se liší délkou, gramáží a metodou. S výběrem vlasů Vám rádi poradíme.

Pokud Vám již odrostly vlasové spoje a potřebujete vlasy k prodloužení znovu aplikovat, domluvte se s námi na termínu.

Tape vlasy 

  • sundání 400Kč
  • příprava pramenů 400Kč

Micro ring 

  • sundání 450 Kč

Kompletní make up pro danou příležitost za ceny již od 200Kč

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených služeb pište na info@vlasy-k-prodlouzeni.cz, nebo volejte na tel. +420 776 605 477.